Řadový rodinný dům, Sobotín, 365 m2

02.05.2024

3.690.000 Kč


Přejete si poklidné bydlení v rodinném domku s garáží a zahradou? Což takhle tato řadovka 4+1 v Sobotíně kousek od zámku?

Z hlavního vchodu se z předsíně dostanete do chodby, z níž projdete do obývacího pokoje, kuchyně nebo na WC. Z kuchyně je pak vstup do suterénu. Ve druhém podlaží najdete 3 obytné pokoje, koupelnu s WC a kumbál se vstupem na půdu.

Obě patra jsou po obou stranách obklopena balkóny. Dům je orientován na jihozápad a severovýchod.

Dále je k dispozici další prostor v suterénu. Nachází se v něm garáž a velké technické zázemí s elektrokotlem, kotlem na tuhá paliva a bojlerem. Je zde i darling k čerpání vody ze studny. Přípojka na vodovod je zavedena před domem.

Ze sklepa se dá vyjít rovnou na zahradu za domem, která má výměru 147 m2, dále je před domem prostor o velikosti 79 m2 a naproti přes cestu další pozemek o výměře 59 m2.

Dům je vhodnou variantou pro rodinu s dětmi, prostě pro pohodlné bydlení v dopravně dostupné lokalitě. Nachází se v klidné, slepé ulici, přitom asi 5 minut chůze od zámku.

V rámci realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel: 728 456 764

Cena: 3.690.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


SITUACE POZEMKU


MAPA SOBOTÍN