Řadový rodinný dům, Zahradní, Vikýřovice, 150 m2 - REZERVACE

14.11.2022

Chceš domek pro rodinu s dětmi u řeky, klidné místo a přitom to mít kousek do města? Tak třeba právě pro tebe máme řadovku ve Vikýřovicích se zahradou 361 m2!

Zděný dům má celkem 2 podlaží a suterén, který představuje technické zázemí domu. Vnitřní prostory jsou dispozičně řešeny jako 2+1 v obou podlažích. Tyto byty lze využívat i pro dvougenerační bydlení, každý má svoji koupelnu a kuchyni.

Dům postupně prošel některými dílčími rekonstrukcemi, okolo roku 2010 to byla např. plechová střešní krytina, plastová okna, nové podlahy v celém domě, dále byly měněny rozvody vody, elektřiny ve spodním patře, nová spodní koupelna se sprchovým koutem a toaletou a nejčerstvěji také nový plynový kotel, který byl instalován v roce 2021. Nějaké investice vás ale ještě určitě budou čekat.

Suterén s užitnou plochou cca 75 m2 je přístupný ze zahrady a z přední části je vjezd do prostorné garáže. Dále se v suterénu nachází, sklad, kotelna a prádelna.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn novým plynovým kotlem. Voda je napojena na obecní řad a kanalizace je obecní. Na zahraděnajdete ovocné stromy, skleník,pergolu s grillem a zahradní domek.

Tato nemovitost je vhodná ke dvougeneračnímu bydlení nebo také pro rodinu s dětmi. Obec Vikýřovice disponuje kompletní občanskou vybaveností. Nedaleko je dětské hřiště, obchod, obecní úřad. Kdyby vám to však nestačilo, centrum Šumperka je vzdáleno necelé 4 km.

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu na bydlení úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

Zavolejte a domluvte si termín prohlídky! Dům je k dispozici okamžitě.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

tel: 777 162 300

Cena: 4.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


MAPA VIKÝŘOVICE