Rodinný domek 1+1 u potoka, Bohdíkov, 70 m2

14.03.2023

Jestliže hledáte menší rodinný domeček pro vlastní bydlení nebo vhodnou nemovitost pro trávení volných víkendů v nejbližším okolí okresního města Šumperka, máme pro vás zajímavou variantu na okraji obce Bohdíkov, která je jen pár kilometrů přes kopec ze Šumperka.

Domek má dispozici 1+1 s koupelnou, technickou místností a předsíní v 1.NP. V podkroví se potom nachází samostatný pokoj a určitě se zde najde místo pro případnou další půdní vestavbu. Jednoduše si tak můžete vytvořit dispozici 3+1. Nedávno byl instalován kotel na plyn, který se stará o vytápění celého objektu, jinak lze říci, že je dům převážně v původním stavu a můžete si jej tak upravit dle vlastních představ.

Dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovod. Na pozemku se nachází mj. plechová garáž, dostatek úložného prostoru pro všechny věci, které potřebujete na práci na zahradě. Lokalita je velmi příjemná, přímo před i za domem je les, za domem teče potok. Pozemek má výměru celkem 699 m2, takže ani žádný velký dril na zahradě vás nečeká, pokud sami nechcete.

Obec Bohdíkov má cca 1300 obyvatel, od Šumperka je vzdálena 8 km, najdete zde základní občanskou vybavenost včetně dobrého vlakového a autobusového dopravního spojení.

Pokud vás chaloupka zaujala, určitě se přijeďte podívat, abyste si udělali lepší představu. Zavolejte nebo napište a domluvte si termín. V rámci našeho realitního servisu vám také nabízíme zajištění nejvýhodnější variantu financování.

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 1.890.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU