Rodinný domek se 2 byty, garáží a kůlnou, Bludov, 580 m2

01.09.2023

Kompaktní domek v exkluzivní lokalitě na ulici Jana Žižky v Bludově může být právě vaším domem snů. Zděná stavba má podlahovou plochu zhruba 150 m2 a aktuálně nabízí 2 samostatné byty s dispozicí 2+1 a 1+1 s vlastním sociálním zázemím. V případě, že by vám stávající stav nevyhovoval, lze přebudovat na 4+1, případně dále rozšířit o velkorysou půdní vestavbu.

Byt 2+1 je po větší rekonstrukci v posledních 2 letech, chybí dokončit pouze koupelna a chodba. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči, o topení se starají elektrické podlahové fólie, které lze nakombinovat s krbovými kamny, v obýváku se totiž nachází komín. Menší byt je převážně v původním stavu a je vytápěn plynovým kotlem. Okna na straně do ulice jsou plastová trojskla, ostatních několik je původních, na střeše jsou eternitové šablony.

Dům pochází z roku 1929, je napojen na obecní kanalizaci, zdrojem vody je vlastní studna (lze se napojit na vodovodní řad) a jeho příslušenství tvoří prostorné 2 sklepní prostory, špajz, garáž a stodola, na pozemku se pak nachází kůlna. Pozemek má dohromady výměru 580 m2, a to včetně zastavěné plochy hlavní a vedlejší stavby. Zahrada je oplocena, zaparkovat se dá v pohodě na vlastním pozemku anebo přímo před domem.

Velkou výhodou, kromě zajímavé lokality na chvostu obce Bludov a příslušenství, je také fakt, že v domě je možné okamžitě bydlet a úpravy provádět postupně. Anebo to můžete vzít klidně pěkně od podlahy.

Obec Bludov nabízí vše, co byste očekávali od pohodlného života na vesnici jen přes kopec do okresního Šumperka. Škola, školka, restaurace, obchody, doktoři, kvalitní sportoviště, legendární koupaliště, rozhledna Brusná. Na toto všechno a mnoho dalšího se můžete těšit v případě, že se rozhodnete rozšířit řady Bludovanů.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na vás na prohlídce!

PENB:G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 3.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE DOMU


MAPA BLUDOV