Rodinný dům 5+1 s velkou zahradou 1995 m2, Chromeč

02.05.2023

Toužíte po velkém poctivém rodinném domě s pořádným kusem zahrady a bohatým příslušenstvím? Tak si nenechte ujít tuhle nabídku!Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům v klidné části obce Chromeč, která je od města Šumperk a Zábřeh vzdálená pouhých 8,5 km. Podlahová plocha domu je velkorysých 168 m2 a jeho dispozice je 5+1. Dům lze využít i dvougeneračně. V prvním nadzemním podlaží se nachází tři pokoje, menší kuchyň, koupelna, špajz, samostatná toaleta a předsíň, ve které najdeme příslušenství k tepelnému čerpadlu. Ve druhém nadzemním podlaží aktuálně najdeme koupelnu a tři pokoje. V jednom z nich je přivedena voda a odpady – možnost vybudování druhé kuchyně. Ve 2.NP je také velká terasa o výměře 28 m2, která je orientovaná na jihovýchod a jsou z ní nádherné výhledy do blízkého okolí. Nechybí ani půdní prostor, kam můžeme uskladnit sezónní věci.

Na domě je nová plechová střecha, okna jsou plastová a před pár lety bylo pořízeno nové tepelné čerpadlo typu vzduch-vzduch, které se stará o vytápění. Ohřev vody zajišťuje bojler. Voda je napojena z obecního řádu. K zalévání se využívá voda ze studny. Odpady jsou svedeny do kanalizace. Elektřina je převážně v mědi a rozvody vody v plastu.

U domu se nachází zděná garáž s pojezdnými vraty a spoustu dalších přístřešků, které lze využít k uskladnění nejrůznějšího nářadí. Dále k domu náleží velká prostorná zahrada, na které se nachází vzrostlé ovocné stromy. Dům leží mimo hlavní komunikaci, v boční ulici a je zde dostatek soukromí.

Na domě je potřeba doladit pár věcí, to už ovšem bude záležet na vás. V obci Chromeč nalezneme základní občanskou vybavenost. Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci Vám také můžeme pomoci s vyřízením hypotečního úvěru.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 4.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


MAPA CHROMEČ