Rodinný dům 5+1 s velkou zahradou 2341 m2, Horní Hoštice

17.08.2023

Máte-li zájem o klidný život v malebné přírodě a chcete vlastnit prostorný dům s rozlehlou zahradou, pak by vám neměla uniknout tato příležitost.

Nabízíme k prodeji rodinný dům v krásné lokalitě Horních Hoštic, která je vhodná pro ty, kdo hledají především klidné a příjemné bydlení. Jedná se dvoupodlažní dům s dispozicí 5+1. V 1.NP se nachází kuchyň, koupelna s toaletou a prostorný obývací pokoj s krbem, který zaručeně zajistí příjemnou atmosféru v zimních měsících. Dále je z chodby přístup do dalšího menšího pokoje, který lze využít například jako pracovnu nebo šatnu. Z chodby je také přístup do hospodářské části budovy, což je praktické hlavně v nepříznivém počasí.

Ve 2.NP naleznete prostornou chodbu, která spojuje další 3 pokoje, z toho jeden je k dokončení. Tyto místnosti můžete dle svého uvážení využít jako ložnice, dětské pokoje nebo kancelář.

V roce 2006 došlo k rozsáhlé rekonstrukci domu, k dokončení stačí kromě fasády už pouze úpravy drobnějšího charakteru. Vytápění domu je zajištěno automatickým kotlem na tuhá paliva v kombinaci s výše zmíněným krbem. Dále je k dispozici bojler pro ohřev vody, která je zajištěna z vlastní studny. Odpady jsou svedeny do jímky na pozemku.

K domu patří rozlehlý pozemek o celkové výměře 2.341 m2 a nabízí mnoho možností pro zahrádkáře, zahradníky a milovníky venkovského života. Na pozemku se nachází i skleník, ve kterém můžete pěstovat rostliny po větší část roku, neboť tato lokalita v těsném sousedství polských hranic bývá někdy označována také jako Malá Haná.

Veškerou občanskou vybavenost naleznete ve 4,5 km vzdáleném zámeckém městě Javorník.

Pokud vás dům zaujal, určitě se přijeďte přesvědčit na vlastní oči, zda je to pro vás ta pravá volba. Zavolejte nebo napište a domluvte si termín prohlídky. V rámci našeho realitního servisu vám také nabízíme zajištění nejvýhodnější varianty financování. Těšíme se na setkání s vámi.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU

PRÁVĚ ZPRACOVÁVÁME...


MAPA HORNÍ HOŠTICE