Rodinný dům 6+1, krytý bazén s altánem, pozemek 1.236 m2, Maletín

03.11.2023

Jste velká rodina a toužíte po vesnickém klidném životě kousek od přírody? Pak by vám neměla uniknout právě tato nabídka.

Nabízíme vám k prodeji velký rodinný dům, který lze využít i jako dvougenerační bydlení. V 1. NP se nachází byt o dispozici 2+1. Sestává z prostorného zádveří, chodby, samostatné toalety, koupelny s vanou, kuchyně bez kuchyňské linky, velké komory a dvou samostatných neprůchozích pokojů.

Ve 2. NP se nachází byt o dispozici 3+1 a sestává z chodby, koupelny s toaletou, kuchyně se starší kuchyňskou linkou a tří pokojů z nichž jeden je průchozí.

Samostatné podlaží, pak představuje suterén, který slouží jako skladovací prostor a technické zázemí domu. Je zde dostatek prostoru, který můžete využít libovolným způsobem, například pro vaše podnikání nebo koníčky.

Dům v roce 2015 prošel částečnou rekonstrukcí nově je udělaná fasáda, okna jsou plastová a v 1. NP je opravená koupelna. Interiér domu je určen spíše k rekonstrukci. Topení a ohřev vody je zajištěn kotlem na tuhá paliva, dům je napojený na obecní vodovod. Kanalizace v obci zavedena není, odpady jsou svedeny do jímky.

Milovníky vodních aktivit jistě potěší venkovní bazén se zastřešením se slanou vodou u domu a také altán, ve kterém můžete v létě trávit společné chvíle u grilu nebo jen tak u šálku dobré kávy. K dispozici je garáž i kryté stání přímo před domem. Pozemek je podél silnice oplocen betonovým plotem, který zajišťuje dostatek klidu a soukromí.

V obci se nachází základní občanský vybavenost – škola, školka, obchod s potravinami a hostinec. Veškerou občanskou vybavenost pak naleznete v 16 km vzdáleném městě Zábřeh.

Pokud vás nabídka zaujala, tak určitě zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru přímo na míru.

PENB: G

Diana Bartoňová

Tel: 605 951 576

Cena: 3.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


MAPA MALETÍN