Rodinný dům k rekonstrukci, 381 m2, Staré Město

20.07.2022

Hledáte nemovitost pro rodinu či penzionek k podnikání? Pak možná na vás čeká tento zděný rodinný dům v bloku s velkým potenciálem v městečku obklopeném horami. Staré Město se totiž nachází mezi Kralickým Sněžníkem, Rychlebskými horami a Hrubým Jeseníkem.

Dispozice tohoto domku je aktuálně 4+1. Když ale trochu popřemýšlíte a máknete, můžete mu pár místností přidat. V 1. NP se nachází kuchyně, ze které projdete do místnůstky, která slouží jako špajz. Dále je zde koupelna s vanou, samostatná toaleta a další prostor - v současnosti slouží jako kotelna s technickým zázemím. Ta by po promyšlené rekonstrukci mohla sloužit jako další užitná místnost, stejně jako navazující uhelna, ze které je přístup přímo na pozemek. Ve 2.NP naleznete 4 pokoje, přičemž ze dvou z nich se dostanete na pavlač směrem do dvora. Níže v nabídce najdete půdorysy obou podlaží, ze kterých je dispozice patrná. Celková podlahová plocha obou pater činí asi 120 m2. Podnikavce, kteří vidí v této nemovitosti příležitost pro investici, potěší též půdní prostor, kde lze dobudovat další pokoje, případně bytové jednotky.

Rodinný dům je v původním stavu, je připojen k obecnímu vodovodu a kanalizaci, vytápění je řešeno centrálně kotlem na tuhá paliva, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Dobrou zprávou může také být fakt, že dům je kompletně vyklizen a je pro vás k dispozci okamžitě.

Celková výměra pozemku je 381 m2, zastavěná plocha domu je pak cca 100 m2 . Na zahradě se nachází skleník a kůlna. Parkování je možné na pozemku nebo na veřejném prostranství přímo naproti domu.

Ať už se vyžíváte v lyžování, turistice či jízdě na kole, Staré Město je výchozím bodem ke všem těmto aktivitám. Budete to právě vy, kdo vdechne této nemovitosti nový život? Zrekonstruujete si nový domov anebo vás zajímá spíše rozvíjející se turistická lokalita? Tak či tak zavolejte a přijďte se raději sami přesvědčit, zda je to pro vás ta pravá volba. 

Těšíme se na prohlídku, financování vám rádi v rámci našeho realitního servisu pomůžeme zajistit.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 1.990.000 KčPŮDORYSY NEMOVITOSTI


SITUACE POZEMKU


MAPA STARÉ MĚSTO