Rodinný dům k rekonstrukci Drozdov, 408 m2

31.08.2022

Jste typ člověka, který miluje život na vesnici a jeho snem je mít vlastní rodinný dům se zahradou? Tak mrkněte, zda právě tato nabídka není tou pravou právě pro vás!

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Drozdov, která se nachází uprostřed lesnatých kopců Zábřežské vrchoviny. O krásy přírody zde tedy nebude nouze.

Dům byl postaven v polovině 19. století a ve století 20. byly provedeny dvě přístavby. V dnešní době je dům určen k celkové rekonstrukci. Jedná se o částečně podsklepený objekt s jedním nadzemním podlažím a půdou.

V prvním nadzemním podlaží je byt o dispozici 3+1, podlahová plocha domu je 100 m2. Součástí stavby je také stodola (sklad) o rozloze 33 m2 a dva sklepy o rozloze 30 m2. Dům je připojen na obecní vodu, kanalizaci a elektřinu.

Přestože má obec Drozdov pouze okolo 350 obyvatel, najdete zde mateřskou školku, knihovnu, obchůdek a také multifunkční hřiště, kde si můžete s rodinou zahrát tenis nebo třeba florbal, či fotbal. Do centra města Zábřehu se dostane za 10 minut. 

Pokud se toho nebojíte a hledáte něco ve stejném duchu jako je tahle nemovitost, tak se mi ozvěte. Ráda se s vámi potkám přímo na domečku! 🙋‍♀️

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 790.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA DROZDOV