Rodinný dům na polosamotě u lesa, Písečná, 8 079 m2

17.08.2023

Jste rodina, která má blízko k přírodě a hledáte bydlení na okraji lesa s velkým pozemkem, ale zároveň kousek od civilizace? Pak je tento dům ideální právě pro vás.

Nabízíme k prodeji útulný rodinný dům v malebné obci Písečná. Dům se nachází v klidné lokalitě s výhledem do okolní přírody a má ideální dispozici 3+1. V 1. NP naleznete předsíň, chodbu, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, kuchyň a obývací pokoj. Je zde ještě jedna místnost, kterou můžete využít jako další pokoj nebo případně šatnu či skladovací místnost.

Ve 2. NP se nachází další dva pokoje, které můžou sloužit jako ložnice a dětský pokoj. Všechny pokoje v domě jsou neprůchozí. Dům je částečně podsklepený.

V domě jsou plastová okna, teplo je zajištěno kotlem na tuhá paliva, voda je vlastní ze studny, ale lze se také napojit na veřejný vodovod. Kanalizace je taktéž obecní. U domu se nachází prostorná zděná garáž a spoustu dalších přístřešků, které lze využít k uskladnění nejrůznějšího nářadí potřebného k provozu nadstandardní zahrady.

Pozemek o velkorysé výměře 7.963 m2 nabízí nepřeberné množství využití, přesně dle vašich preferencí. Chcete pást ovce, včelařit nebo si jen užívat soukromí a prostoru? Možností a variant je nespočet. To už necháme na vaší fantazii.

V obci Písečná naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost, včetně školy, obchodů, pošty a veřejné dopravy.

Pokud vás nabídka zaujala, tak určitě zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také můžeme pomoci s vyřízením hypotečního úvěru přímo na míru.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 3.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


MAPA PÍSEČNÁ