Rodinný dům po částečné rekonstrukci se zahradou, 689 m2, Zborov

19.05.2022

Život na vesnici má pár nevýhod, ale i přesto ho spousta lidí miluje. No a proč? Protože život na vesnici má své kouzlo!

Rodinný dům o obytné ploše 118 m2, se nachází v klidné zástavbě obce Zborov. Dům má dvě nadzemní podlaží a je částečně zapuštěn do svahu. Jeho součástí je i velká půda. V prvním nadzemním podlaží se nachází kotelna o rozloze 8 m2, velký sklep a garáž, kam můžete pohodlně zaparkovat svůj automobil.

Ve druhém nadzemním podlaží na vás čeká byt o dispozici 5+1. Aktuálně je byt využíván jako 3+1 a poslední dva pokoje čekají na dokončení započaté rekonstrukce. V části domu jsou nová plastová okna, elektřina je v mědi a z jedné strany domu byla vyměněna střešní krytina eternitová za plechovou. Krovy jsou původní. Vytápění bytu zajišťuje kondenzační plynový kotel a také krbová kamna, která se nachází v obývacím pokoji.

Obývák je největší místností v domě a bez problému se vám do něj vejde velká sedací souprava. Z obývacího pokoje se dostanete do kuchyně o velikosti 15 m2, která je vybavena velkou kuchyňskou linkou se základními spotřebiči. Místo zde zbyde i na jídelní koutek. V koupelně naleznete sprchový kout, vanu a WC je samostatné. Z chodby se dostanete na balkón, který můžete využít k příjemnému večernímu posezení. Dům je napojena na elektřinu, má vlastní vrtanou studnu a odpady svedeny do septiku. Měsíční náklady na bydlení se pohybují při nových sazbách okolo 4.860 Kč. 

Nezastavěná plocha zahrady o velikosti cca 350 m2 nabízí víc než dost příležitostí k dalšímu využití. Můžete si tu postavit bazén, venkovní saunu, dětské hřiště nebo třeba pergolu, pod kterou budete trávit léto s přáteli. Za zmínku stojí také velmi praktická kůlna o výměře 20 m2, kterou můžete využít na uskladnění dřeva.

V obci Zborov naleznete hospůdku, knihovnu a také netradičně lyžařský vlek. Nově byla v obci Zborov otevřena Nadhledna Háječek, která bude součástí Naučné stezky Nebe, peklo, země, ráj. Na nákup si můžete zajet do Štítů, které jsou vzdáleny 7 minut jízdy autem. Škola a školka se nachází ve vedlejší obci Horní Studénky. V dojezdové vzdálenosti lze najít také dobré pracovní příležitosti, ať už ve Štítech nebo Olšanech.

Pokud hledáte nemovitost v tomto duchu, zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Tu můžete následně spojit i s výletem na novou Nadhlednu, ze které je krásný výhled na Jeseníky a Orlické hory.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 4.350.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA ZBOROV