Rodinný dům s hospodářstvím, Hrabišín, 1003 m2

20.06.2024

Cena: 3.890.000 Kč


Pokud hledáte prostorný rodinný dům s pozemkem tak akorát, bohatým příslušenstvvím a zároveň v dobré lokalitě, neměl by vám uniknout zděný dvoupodlažní dům v obci Hrabišín.

Dům 195 m2, je v dobrém technickém stavu, nabízí dispozici 7+1 a je možné z něj vyrobit i dvougenerační bydlení. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, který bude ale nutné vyměnit, TUV zajišťuje elektrický bojler, voda je z vlastní kopané studny na pozemku a zároveň lze jednoduše připojit k obecnímu vodovodu, kanalizace je veřejná. V celém domě jsou vyměněna plastová okna, a také koupelna s kuchyní prošly v minulosti rekonstrukcí a jsou zde nové rozvody vody a elektřiny.

Na obytnou část navazuje hospodářské zázemí, konkrétně jde o prostornou garáž a také "stodolu", která v minulosti sloužila řezníkovi a najdete zde tedy kompletní zázemí včetně udírky, které můžete jednoduše oprášit a využívat. Tento prostor je však možné využít libovolným způsobem, představuje výměru cca 80 m2. Další příslušenství pak tvoří skleník a zděný kurník s posezením směrem na dvůr.

Tato nabídka je vhodná pro rodiny s dětmi, které hledají klid a dostatek prostoru nebo se zde dá velice efektivně kombinovat bydlení s podnikáním.

Obec Hrabišín patří k velmi vyhledávaným lokalitám, a to díky své občanské vybavenosti a výborné dostupnosti směr Šumperk i Zábřeh. Kousek od domu se nachází dětské hřiště, v nejbližším sousedství potom základní škola (9 tříd) se sportovním zázemím, obchod s potravinami, mateřská škola, autobusová zastávka. Pokud fandíte sportu, můžete si zajít procházkou na fotbalové hřiště, případně o dva kroky dál na hasičský areál, kde to žije prakticky po celou sezónu. Místní spolek dobrovolných hasičů patří k těm nejlepším a nejaktivnějším na okrese, pořádá nejrůznější soutěže, zábavy, vepřové hody a především zde působí sportovní družstva dětí a dospělých. Nedaleko se také nachází Hospůdka u Čerta, kde si každý druhý pátek můžete dát pstruha nebo hamburger. Prostě klasický venkovský pohodový život.

Pokud vás nabídka zaujala, zavolejte a domluvte si termín prohlídky. Rádi vám nabídneme také nejvýhodnější variantu financování tohoto nákupu. Těšíme se na prohlídce.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 3.890.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


SITUACE POZEMKU


MAPA HRABIŠÍN