Rodinný dům s krásnou zahradou, Petrov nad Desnou, 140 m2

27.09.2023

Hledáte komfortní bydlení v super lokalitě? Rádi byste přišli do hotového a hezkého a pár věcí si doladili sami? Milujete zahradu a je pro vás důležité její propojení s bydlením? Zkuste se tedy podívat na naši nabídku prodeje rodinného domku v Petrově nad Desnou.

Zděný rodinný dům o dispozici 4+kk má výměru obytné plochy zhruba 140 m2, přičemž v prvním nadzemním podlaží se nachází rustikální kuchyňka s krbovými kamny, obývací část s přístupem na zastřešenou terasu, ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a kotelna s dřevníkem. U kuchyně se také nachází praktický sklípek na skladování potravin, pozůstatek původní stavby, která byla před cca 17 lety kompletně zrekonstruována do dnešní podoby. V podkroví se nachází 2 prostorné pokoje a místnost s přípravou na druhou koupelnu, která může sloužit klidně i jako šatna.

Topení zajišťuje kotel na tuhá paliva a případně elektrokotel s rozvody do podlahového vytápění. Dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovod, k dispozici je také vlastní studna na užitkovou vodu. Před domem se nachází kryté parkovací stání, celý pozemek je oplocen, což zajišťuje dostatek soukromí.

Zahrada je samostatnou kapitolou tohoto prodeje, nejenže je optimálně velká (800 m2), udržovaná a slunná, nabízí také zahradní jezírko, které navazuje na krbovnu, která se může stát místem pro přátelská či rodinná setkávání nebo místem vašeho relaxu po každodenním shonu.

Obec Petrov nabízí základní občanskou vybavenost, dobrou dostupnost na trase okresní město Šumperk a severně na jesenické kopečky. 

Pokud vás nabídka zaujala, tak určitě zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také můžeme pomoci s vyřízením hypotečního úvěru přímo na míru.

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

PENB: G

Cena: 6.790.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1. NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


SITUACE POZEMKU


MAPA PETROV NAD DESNOU