Rodinný dům s krásným velkým pozemkem, 5.374 m2

02.11.2023

Jste milovníci přírody, klidu a prostoru? Pak by vám neměl uniknout rodinný dům v obci Bohdíkov, který právě uvádíme do prodeje.

Zděný dům v bloku je v perfektním stavu, bez nutných investic, je řešen jako dvougenerační, případně lze dobře zkombinovat bydlení v horním podlaží s podnikáním dole.

Rozvody vody, topení, odpadů a plynu jsou po rekonstrukci, oba byty jsou útulné a vkusně zařízené. Náklady na provoz této nemovitosti jsou velmi příznivé, o teplo a TV se stará automatický kotel na tuhá paliva v kombinaci s plynovým kotlem. Podkroví má dispozici 3+kk, výměru 84,5 m2 a jeho dominuje mu velký obývací prostor spojený s kuchyňskou a jídelní částí s výhledem do zeleně a přírody. Spodní podlaží pak nabízí prostornou 2+1 o výměře 77,7 m2. Oba byty mají své koupelny i toalety.

Jedná se o velice zajímavou nemovitost, domu se nedá téměř nic vytknout. Počkejte ale až uvidíte zahradu, přes 3.000 m2 nádherné rovinaté země, která je lemována potokem a nabízí nadstandardní prostor pro vaše koníčky… koně, včely, ovce, ovocný sad, květinovou zahradu aj. Na zahradě se nachází 2 vedlejší stavby, skleník a vlastní studna.

Neváhejte a přijďte se podívat osobně, tato nemovitost je velice atraktivní a dlouho se v nabídce jistě neohřeje. Zavolejte, domluvte si svůj termín návštěvy a probereme vše, co budete potřebovat. V rámci našeho realitního servisu vám také nabízíme zajištění nejvýhodnější varianty financování. Těšíme se na setkání s vámi.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 

Tel: 777 162 300

Cena: 5.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU 1. NP

PŮDORYS DOMU 2.NP


MAPA BOHDÍKOV