Rodinný dům s menším pozemkem, Dlouhomilov 425 m2

04.04.2024

Pokud hledáte bydlení, které kloubí lokalitu s dobrou dostupností do města, stav k okamžitému užívání a především klid, podívejte se na tento rodinný dům, který najdete v obci Dlouhomilov, a to konkrétně mimo hlavní tah, směrem na místní část Benkov.

Dům je zajímavě řešený, také vzhledem k tomu, že pozemek je mírně svažitý, nabízí přízemní obytnou část o dispozici 2+1 s koupelnou a samostatnou toaletou. V případě potřeby lze nad touto částí dobudovat podkroví, tento prostor má nad sebou novou plechovou střešní krytinu. Druhá část domu nabízí v přízemí velkou letní kuchyni s příslušenstvím, která poslouží také jako místnost pro rodinnou nebo přátelskou sešlost. V prostoru nad kuchyní potom najdete pokoj s vlastním balkonem a nachází se zde také samostatná toaleta s možností dobudovat sprchový kout a vyrobit např. dvougenerační bydlení.

Dům je v dobrém stavu, bez výrazných investic se zde dá v pohodě fungovat, zároveň se dá s dispozicí a využitím pracovat, nový majitel jistě mnoho variant, jak rozšířit bydlení nebo spojit vlastní bydlení s drobným podnikáním.

Sítě jsou řešeny následovně, voda je zajištěna z obecního řadu, kanalizace je taktéž obecní. Zdroje vytápění jsou hned 2 – automatický kotel na tuhá paliva, který byl instalován před pár lety a také je zde varianta využít elektrokotel. Dům průběžně prošel různými úpravami, za zmínku stojí vyvložkovaný komín, plastová okna, zateplení domu ze 2 stran, voda v plastu, plechová krytina aj.

Dům má předzahrádku, která je aktuálně okrasného charakteru, vzadu za domem potom najdete zahrádku o výměře 119 m2 s krásným výhledem na okolní kopce. Přístup na zahradu je přes technickou část domu. Lokalita obce Dlouhomilov je klidná, z občanské vybavenosti lze jmenovat obchod s potravinami, fungující spolek Sokol Dlouhomilov, který se aktivně stará o dění v obci a místní hostinec.

Dům bude k dispozici na podzim letošního roku, pokud máte zájem o bližší informace, doporučujeme domluvit si prohlídku. Poradíme vám také, jak nejlépe nákup nemovitosti financovat.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 3.290.000 KčPŮDORYS DOMU


SITUACE DOMU


MAPA DLOUHOMILOV