Rodinný dům s pozemkem 692 m2, obec Nemile - PRODÁNO

15.09.2022

Určitě jste si snili o domě někde na klidném místě, s hezkou zahrádkou, bazénem a přitom kousek do města, ne? Tak honem do Nemile u Zábřeha, právě tady máme takovou nemovitost k prodeji.

Zděný dvoupodlažní (dvougenerační) rodinný dům je celý podsklepený. V suterénu se nachází garáž, prádelna, WC, kotelna, špajz a nevyužitá místnost, kde si můžete zřídit třeba, kancelář, trucovnu nebo pánský klub, záleží jen a jen na vašich preferencích. Když už byla zmíněna kotelna, tak vás jistě bude zajímat, jakým způsobem je dům vytápěn. Zdroje tepla pro celý objektjsou hned dva - můžete si tak vybrat, zda využijete kotel na tuhá paliva nebo pohodlnější, ale dražší řešení v podobě plynového kotle. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

V 1.NP se nachází byt o dispozici 2+1. Tvoří ho prostorný obývací pokoj, ložnice a kuchyň s hezkým výhledem na zahradu. Samozřejmostí je i koupelna, která byla před lety zrekonstruovaná a je zde velký sprchový kout. Toaleta je samostatná. Na chodbě je schodiště po kterém se dostanete do 2.NP, kde na vás čeká dispozice 3+1 a kde se nachází taktéž prostorný obývací pokoj s průchodem do menší kuchyňky a vstupem na terasu. Dále další dva pokoje a vstupem na balkónek z jednoho z pokojů. Menší koupelna je v původním stavu a toaleta je samostatná. Na chodbě se nachází vstup na půdu (po skládacích schodech), která nabízí slušný potenciál k rozšíření obytných prostor. Každé podlaží má cca 80 m2 podlahové plochy. Dům je starý cca 35 let, je ale velice udržovaný, po částečné rekonstrukci, detaily si řekneme na prohlídce. Za zmínku rozhodně stojí montáž plastových oken s trojskly, která proběhla před pěti lety.

Udržovaná zahrada, kde se daří zelenině, je situovaná za domem, příslušenství tvoří podsklepená kůlna, zastřešené posezení, bazén, jezírko a hlavně klid na relaxování.

Ve vzdálenosti 300 m od domu je mateřská školka a o kousek dál zastávka MHD.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na prohlídku, kde spolu probereme veškeré detaily ohledně nemovitosti a také prodeje.

PENB: G

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

Tel: 739 334 932

Cena: 5.490.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


MAPA NEMILE