Rodinný dům s velkou zahradou 2.121 m2, Raškov

22.05.2024

3.490.000 Kč


Hledáte velkou chalupu ve venkovském stylu ať už pro sebe k bydlení nebo jako investici? S prostornou zahradou na klidném místě? Tak to by se vám mohl líbit právě tento dům.

Na prodej nabízíme tento útulný rodinný dům ve venskovském stylu v malebné obci Raškov. Dům disponuje prostornou chodbou, která je průchozí do zahrady za domem, velkým obývacím pokojem s krbem, kuchyní s jídelnou a špajzem, koupelny s toaletou a ložnicí. Dům je převážně v původním stavu a nabízí nám pohled své doby, jako jsou původní dveře, dřevěný strop s přiznanými trámy a klenby v některých místnostech.

Dům je napojený na obecní vodovod. V obci je zavedena kanalizace ale není napojena do domu. Odpady jsou svedeny do jímky. Stejně tak je tomu s plynem, který není do domu přiveden. Vytápění v domě je řešeno lokálně kamny na tuhá paliva v kombinaci s elektrickými přímotopy. Střecha domu je v původním stavu, a to jak vazba, tak eternitová střešní krytina. Součástí domu je i garáž, která je v součastnosti využívaná k uskladnění zahradního nářadí. Dům nabízí několik možností využití. Má dvě velké půdy, které si můžete přestavět dle svých potřeb. Stejně tak velká zahrada za domem nabízí dostatek soukromí a prostoru pro relaxaci nebo třeba výstavbu. Celková plocha pozemku i se zastavěnou částí je 2.892 m2.

Raškov je částí obce Bohdíkov, která má cca 1300 obyvatel, od Šumperka je vzdálena 8 km, najdete zde základní občanskou vybavenost včetně dobrého vlakového a autobusového dopravního spojení. Pár kroků od domu se nachází mateřská škola a obchod.

Jestli vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídku. V rámci realitních služeb vám zdarma zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejlepší variantu financování.

PENB: G

Diana Bartoňová

Tel: 605 981 576

Cena: 3.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


MAPA RAŠKOV