Rodinný dům s velkou zahradou 953 m2, Podlesí - Malá Morava

15.05.2024

3.490.000 Kč


Hledáte velkou chalupu, ať už pro sebe nebo k investičním účelům? Je vaší podmínkou velká vzrostlá zahrada a klidné místo? Tak to by vás mohl zaujmout tento starší dům s kouskem historie.

Nabízíme k prodeji dům v malebném prostředí části obce Malá Morava – Podlesí. Jedná se o dvoupatrový dvojdům, který je z části podsklepen. V prvním nadzemní podlaží se nachází velká chodba. V její pravé části najdeme velký obývací pokoj, který je laděn do dřeva. Dále zde najdeme menší kuchyni a koupelnu. V levé části chodby jsou pak dva další pokoje. Ve druhém nadzemním podlaží najdeme prostorově byt o dispozici 3+1. Dům je převážně v původím stavu. Je potřeba počítat s dalšími investicemi, tak abyste si mohli vyladit dům přesně podle vašich přání a představ.

Dům je připojen k obecnímu vodovodu a elektřině. Odpady jsou svedeny do jímky na vyvážení. Střešní krytina je eternitová, vazba je původní. Vytápění je v domě řešeno lokálně kamny na tuhá paliva.

Pozemek, na kterém dům stojí, je skutečně impozantní svou rozlohou a nabízí nepřeberné možnosti k jeho využití. Od relaxace v přírodě až po zahradní pěstování či výstavbu dalších objektů. Poloha domu s vchodem na západ zajišťuje nejen překrásné západy slunce, ale také ideální osvětlení a atmosféru pro vaše odpočinkové chvíle.

V okolí Malé Moravy si můžete dopřát odpočinek pasivní třeba s knihou v ruce, ale i ten aktivní. Je zde nespočet cyklistických, turistických stezek a milovníci zimních sportů jistě ocení blízkost skiareálu Dolní Moravy.

Nyní je ten správný čas, abyste zrealizovali své bydlení snů v jedné z nejkrásnějších lokalit Podlesí. Jestli vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídku. V rámci realitních služeb vám zdarma zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejlepší variantu financování.

PENB: G

Ing. Vednula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 3.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


SITUACE POZEMKU


MAPA PODLESÍ