Rodinný dům se 2 bytovými jednotkami, Ladislava Fialy, Zábřeh

27.06.2023

Pokud hledáte bydlení na super místě ve městě, máme pro vás zajímavou variantu. Rodinný dům doslova na výsluní v Zábřehu nabízí hned 2 bytové jednotky, velký suterén a půdní prostory, to vše na pěkném pozemku s posezením a parkovacím stáním.

V 1. NP se nachází prostorný byt o dispozici 2+kk s balkonem o výměře 89 m2. Byt je světlý, prosluněný a nedávno prošel rekonstrukcí. Byt ve 2.NP představuje dispozici 3+kk, výměru cca 100 m2 (v podkroví ještě navíc "hostinský pokoj", který je tak trochu oddělen a dá se zde realizovat pracovna, šatna apod.). Horní byt je rovněž po rekonstrukci, která proběhla dříve než spodní patro.

Oba byty mají balkony, plastová okna, jsou vytápěny plynovými kotly, je zde napojena obecní voda a kanalizace a jsou energeticky nezávislé, mají vlastní měřidla. Dům je rozdělen na bytové jednotky také oficiálně, na katastru nemovitostí.

K dispozici je také prostorný suterén domu, který lze využít libovolným způsobem pro vaše záliby, podnikání nebo jako zázemí na údržbu zahrady. Anebo v kombinaci všeho. Parkování je k dispozici na ulici a také přímo na oploceném pozemku. Samotná zahrada, která patří k domu, má optimální výměru 641 m2.

Pokud chcete bydlet v rodinném domě, ale je to pro vás větší sousto, přizvěte k tomu rodinu nebo kamarády a běžte do toho spolu. Každý to své a něco společné - ve skvělé lokalitě.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na vás na prohlídce!

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 6.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS 2.NP


MAPA ZÁBŘEH