Rodinný dům se dvěma byty 3+1 a zahradou, 535 m2, Nemile - PRODÁNO

16.08.2022

Co takhle 2x byt 3+1 se zahradou za cenu jedné 3+1 v paneláku? Ne, není to sranda, čtěte dál.

Dům, který si u nás můžete pořídit, najdete kousek od Zábřeha, v obci Nemile, a má perfektní potenciál jak pro větší rodinu tak i jako investice k pronájmu. Bytové jednotky jsou totiž oddělené, každá má svůj vchod přes společnou vstupní chodbu do domu.

Podlahová plocha bytu ve vyvýšeném přízemí je 86 m2 a horní byt má 85 m2 plus terasa a balkón. Na zmíněnou terasu se dostanete ze společné chodby a taktéž na krásně udržovanou zahradu, na které najdete jak okrasné květiny, tak i něco na mlsání. Dál na zahradě najdete kůlny, kde uskladníte veškeré nářadí, kola, motorku atd., ale i napěchovanou šupni se dřevem a uhlím na celou zimu. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, který je umístěn ve sklepě a je přístupný pouze zvenku. Navíc ve spodním bytě dotápí krbová kamna, která jsou v obývacím pokoji. V horním bytě pak pro změnu najdete 2x kamínka a v případě nouze je v každém pokoji i elektrický přímotop, takže zimy se bát opravdu nemusíte.

Konstrukce domu je cihlová, byl postaven v roce 1928 (spodní část). V roce 1996 se dům rozrostl o horní patro a následně se rekonstruovalo patro spodní. Veškerá elektřina je tažená v mědi, rozvody vody jsou v plastu a topení do horního patra v mědi.

Celková výměra pozemku je 535 m2, zastavěná plocha domu je pak cca 100 m2. Parkování je možné na pozemku před domem.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na prohlídku, kde spolu probereme veškeré detaily ohledně nemovitosti a také prodeje.

PENB: G

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

Tel: 739 334 932

Cena: 3.390.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE DOMU


MAPA NEMILE