Rodinný dům se dvěma byty a velkou zahradou, Petrov nad Desnou, 1541 m2

01.11.2022

Jestliže zvažujete vícegenerační bydlení (dnes to zase frčí) nebo jednoduše patříte mezi příznivce velkého prostoru pro život, měli byste zbystřit smysly... dnes vám totiž přinášíme velice zajímavou variantu ke koupi, a to v Petrově nad Desnou, jen pár kilometrů vzdáleného od okresního města Šumperk.

Dvoupodlažní rodinný dům se nachází v super části obce Petrov nad Desnou, kde jednak najdete, jak už bylo řečeno, dostatek prostoru a především klidné místo. Vše mimo hlavní komunikaci, což jistě ocení minimálně rodiny s menšími dětmi, ale pravděpodobně každý z vás.

Dům tvoří 2 byty se samostatnými vstupy, přičemž v 1. NP se nachází dispozice 3+1 o výměře cca 61 m2 (v jednom z pokojů je třeba dokončit rekonstrukci) a najdete zde také společnou kotelnu. Obývací pokoj je vybaven francouzským oknem přímo na zahradu, pěkná koupelna potom nabízí jak vanu, tak i sprchový kout. 2. NP představuje byt 3+kk s velkorysou výměrou 95 m2, zde je nutné dokončit zase koupelnu. Tento horní byt je po větší rekonstrukci, má vlastní balkon, šatnu a přístup do půdních prostor (kdyby bylo málo místa). Téměř v celém domě je potom nová elektřina a zadravotechnika, topení zajišťuje kotel na tuhá paliva, je připojena obecní voda a na pozemku se také nacházá studna, která aktuálně slouží pouze k údržbě zahrady.

Pozemek je další samostatnou kapitolou. Nadstandardní je výměra, která včetně zastavěných ploch dosahuje 1541 m2. Na pozemku navíc najdete klasické venkovské příslušenství - velkou kůlnu na materiál, pergolu pro posezení a letní grilování, skleník a bazén. Část zahrady je okrasná a zbytek je osázen ovocnými stromy a keři.

Svůj nablýskaný dvoulitr zaparkujete pohodlně před domem a pokud by snad hrozila větší návštěva, slušný vozový park ubytujete taky přímo na pozemku.

Dům není úplně bez investic, je potřeba pár detailů dotáhnout a výhledově také bude nezbytné zrekonstruovat střechu. Kombinace výše uvedených parametrů, lokality, velkého pozemku a stavu obou bytů však z tého nabídky dělá velice zajímavou variantu pro větší rodinu, generační bydlení nebo s dávkou fantazie možná také k investici. Horská turistika a cestovní ruch obecně se v šumperském regionu stahuje z hor dolů do údolí a investorsky zajímavé jsou už dávno podobné lokality jako právě zde v Petrově nad Desnou.

Dům je ihned k dispozici, zavolejte, domluvte si prohlídku, kde si podrobně projdeme nemovitost a taky veškeré potřebné informace, které pro kvalitní rozhodnutí budete potřebovat, a promluvte do tohoto prodeje třeba právě vy!

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 5.490.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS NEMOVITOSTI


MAPA PETROV NAD DESNOU