Rodinný dům se zahradou 1032 m2, Brníčko u Zábřeha

27.06.2024

Cena: 3.490.000 Kč


Toužíte po velkém rodinném domě se zahradou na klidném místě? Jste vesnický typ? Tak se koukněte na následující nabídku!
Nabízíme k prodeji velký atypický rodinný dům, který se nachází na konci slepé ulice mimo hlavní komunikaci v obci Brníčko. Dům je připojen k obecnímu vodovodu a kanalizaci. Do domu je zavedena také voda ze studny. Kolem domu se nachází mírně svažitá prostorná zahrada, na které najdeme pergolu se zděnou udírnou, garáž a další přístřešky, které se v současnoti využívají na uskladnění dřeva. Z jedná strany domu jsou plastová okna. Střešní trámy jsou původní zachovalé. Pravá část domu je částečně zasazena do svahu. Dům lze využívat i vícegeneračně nebo si jej můžete přetvořit podle vlastních představ na jeden velký rodinný dům. V současnosti se v domě nachází tři byty.

V levé části domu je v přízemí byt o dispozici 2+1 a ve druhém nadzemním podlaží se nachází byt s menší kuchyňkou a koupelnou o dispozici 3+1. Zde je potřeba počítat s investicí, tak abyste si prostor přizpůsobili vlastním představám. Horní byt se vytápí pomocí kamen na tuhá paliva a má samostatný elektroměr. Spodní byt se skládá z koupelny se sprchovým koutem, špajzky, kuchyně, obývacího pokoje a ložnice. Okna pokojů jsou orientovaná směrem k cestě na jih. Vytápění je v tomto bytě řešeno kamny na tuhá paliva, která najdeme v obývacím pokoji a prostřednictvím novějšího kotle na tuhá paliva, který je společný s dalším bytem. Ten se nachází v pravé části domu a skládá z koupelny s vanou, samostatné toalety, špajzu, kuchyně a v podkroví najdeme velký obývací pokoj a malou ložnici, ze které je výstup na prostornou terasu a dále na zahradu. Tento byt má také samostatný vchod.

Pokud jste velká rodina nebo máte velké plány a chcete skloubit bydlení s podnikáním, zde najdete dostatek místa. Ve fantazii se meze nekladou. Dům je obyvatelný, v dobrém stavu, avšak jeho interiér nedpovídá standardům dnešní doby. Pokud tedy budete chtít, můžete si jej přebudovat přesně podle vašich představ. Velkou výhodou domu je jeho poloha, díky které zde budete mít dostatek soukromí. Na zahradu dále navazuje louka a les. Pokud rádi chodíte do přírody, tak tady se vám bude líbit.

V obci Brníčko se nachází základní občanská vybavenost. Nechybí školka, škola pro první stupeň, obchod, pošta, knihovna, dětské hřiště, hospoda a samozřejmě nemůžeme zapomenout na dominantu obce Brníčka, kterým je zřícenina hradu, na který každoročně zavítá spousta výletníků. Obec Brníčko leží asi 7 km od města Zábřeh a 15 km od okresního města Šumperk. Pokud se vám tento dům líbí, rozhodně zavolejte a přijeďte se podívat. Tímto vás srdečně zvu na prohlídku. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu financování tohoto nákupu.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 3.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA

PRÁVĚ ZPRACOVÁVÁME...


PŮDORYS DOMU 1. NP


PŮDORYS DOMU 2. NP


PŮDORYS DOMU 2. NP


SITUACE POZEMKU


MAPA BRNÍČKO