Rodinný dům ve výborné lokalitě, Podlesí, Úsov, 240 m2

21.02.2024

Pokud jste početná rodina, nebo potřebujete dostatek prostoru k bydlení, přinášíme vám zajímavou variantu zděného rodinného domu o dispozici 6+kk s pracovnou navíc v klidné lokalitě mimo hlavní tah na ulici Podlesí v Úsově, okres Šumperk.

Dům byl kolaudován v roce 1993 a jeho obytná část se nachází v 1.NP s ložnicí, pracovnou, samostatnou toaletou, koupelnou a obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je přístup na lodžii a z jídelny se dostanete zadním vchodem na zahradu. V podkroví potom najdete 3 prostorné pokoje a šatnu. V suterénu domu se nachází garáž, sklad, velká technická místnost a místnost s toaletou.

Dům je vytápěn tepelným čerpadlem, které bylo instalováno v roce 2020. Zhruba před 10 lety pak byla vyměněna okna za plastová trojskla a proběhlo také zateplení fasády domu, v této době se také upravovala koupelna. Dům má vlastní zdroj vody, ale zároveň je napojen na městský vodovod, nově také na kanalizaci, k dispozici je i plynová přípojka.

Oplocený pozemek má vč. zastavěné plochy výměru 712 m2, lze na něm pohodlně parkovat s přístupem z obou stran. Dále se zde nachází zahradní altán, jezírko a částečně zapuštěný bazén.

Pro více informací si domluvte osobní prohlídku, rádi vám pomůžeme najít nejvýhodnější variantu financování tohoto nákupu.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 5.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1. NP


PŮDORYS DOMU 2. NP


SITUACE POZEMKU


MAPA ÚSOV