Samostatný rodinný dům s menší zahradou a terasou, Bušín

27.03.2024

Cena: 1.990.000 Kč


Klidná lokalita a blízkost přírody, tak by se daly charakterizovat přednosti téhle nemovitosti! Pokud hledáte místo k rekreaci nebo i bydlení, rozhodně se podívejte na tento domeček!

Nabízíme k prodeji menší rodinný dům o dispozici 3+1, který najdeme v obci rekreačního charakteru v Buší. Dům leží v odlehlé části, mimo hlavní komunikaci, má dvě nadzemní podlaží a je částečně zasazen do svahu. V prvním nadzemním podlaží najdeme obývací pokoj, kuchyni s vestavěnými spotřebiči, špajz, chodbu, koupelnu s vanou a technickou místnost. Do druhého nadzemního podlaží vedou v současnosti schody ze vstupní chodby. V horním patře najdeme dva prostorné podkrovní pokoje, kdy z jednoho je výstup na balkon a z druhého na terasu. Zde můžete trávit letní večery se svými přáteli se sklenkou dobrého vína nebo jen tak ležet a poslouchat šumění lesů.

V celém domě jsou plastová okna. O vytápění domu se starají kamna s výměníkem a o ohřev vody elektrický bojler. Rozvody elektřiny jsou v hliníku. Střecha je plechová. Na pozemku se nachází studna, která je napojena do domu. Odpady z kuchyně a koupelny jsou svedeny do septiku, ostatní odpady jsou svedeny do jímky na vyvážení. Ze startu je potřeba počítat s počáteční investicí na vyčištění studny, voda v současnosti není pitná.

Okolo domu se nachází členitá svažitá zahrada, která nabízí dostatek prostoru pro relaxaci, grilování nebo prostě jen pro odpočinek na čerstvém vzduchu. Na pozemku se nachází různé přístřešky pro úschovu nářadí, dřeva či zahradního nábytku. Dále pergola a funknčí udírna. Dům je vhodný jako rekreační objekt, ale i k trvalému bydlení. V obci Bušín se nachází základní občanská vybavenost – obchod, základní škola, mateřská škola, knihovna. Okresní město Šumperk i město Zábřeh jsou vzdáleny asi 15 km.

Pokud vás nabídka zaujala a máte zájem se o ni podrobněji zajímat, neváhejte mě kontaktovat a domluvte si prohlídku. Těším se na vás! V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 1.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS 2.NP


MAPA BUŠÍN