Slunné 2+kk v blízkosti centra 48 m2, Čajkovského Šumperk

20.11.2023

Chcete se osamostatnit od rodičů a postavit se na vlastní nohy? Hledáte byt vhodný právě pro vás? Tak se koukněte na tuhle nabídku!

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk a výměře 48 m2, který se nachází v 5.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem na ulici Čajkovského v Šumperku. V bytě najdeme dva prostorné pokoje, menší kuchyni, koupelnu s vanou, toaletu a také šatnu. Z bytu a především z lodžie jsou přenádherné výhledy na historické budovy. Nechybí ani výhled na šumperskou radnici. Byt je velmi slunný a teplý a to díky tomu, že je orientován na jihovýchod. Vytápění a ohřev teplé vody je ústřední dálkové. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 5.500 Kč. Byt je převážně v původním zachovalém stavu. Jádro je umakartové. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje.

Velkým benefitem bytu je jeho poloha. Z bytu jste asi za 5 minut na Hlavní třídě a v podstatě vše, na co si vzpomenete, budete mít na dosah – obchod, lékárnu, hřiště, školu, školku a další. No a samozřejmě to budete mít kousek i za zábavou a také do práce.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.

PENB: D

Tel: 732 419 933

Ing. Vendula Kvapilová 

Cena: 2.250.000 KčVIDEOPOZVÁNKA

PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK