Slunný byt 3+1, 75 m2, se dvěma lodžiemi, Sudkov

30.09.2022

Je nám velkým potěšením, že máme dnes možnost nabídnout vám bydlení v nadstandardně revitalizovaném zděném bytovém domě, který zdobí střední část obce Sudkov. 

Byt o dispozici 3+1 v osobním vlastnictví najdete ve zvýšeném přízemí (1.NP), má velkorysou výměru 75 m2 a zajímavé příslušenství. V bytě orientovaném na SV najdete hned 2 lodžie, přičemž jedna z nich je zasklená a navíc s nádherným výhledem na pole a les. K bytu patří standardně sklepní prostor, který lze využít např. pro skladování paliva. Byt je totiž vytápěn kotlem na tuhá paliva, což se v dnešní energeticky nestabilní situaci dá považovat za velkou výhodu, náklady na topení si totiž zvládnete dobře regulovat sami. Součástí bytu je špajz v kuchyni a komora, o úložný prostor tak není nouze. V kuchyni najdete také jídelní kout. Toaleta je samostatná, koupelna s vanou, obytné pokoje jsou všechny orientovány na východ. Dalším benefitem je bezesporu revitalizované parkoviště za domem a k užívání je rovněž zděná kůlna/šopa. Dům je napojen na obecní vodu a kanalizaci, plyn v obci zaveden není. 

S investicí do samotného bytu je třeba počítat, bytový dům prochází aktuálně úpravou vnitřních společných prostor, takže revitalizace bude brzy kompletní. Provozní náklady jsou příznivé, měsíčně je to cca 3.200 Kč + elektřina a náklady na topení.

Byt je okamžitě k dispozici, jeho součástí je pouze kuchyňská linka. Pro vaši lepší představu jsme ale pokoje virtuálně dovybavili nábytkem, abyste se lépe zorientovali v prostoru.

Obec Sudkov patří k velmi vyhledávaným lokalitám, a to díky své občanské vybavenosti a výborné dostupnosti směr Šumperk i Zábřeh. Kousek před bytovým domem se nachází dětské hřiště, na vlak do Postřelmova je to asi 30 minut pěšky, na autobus pak asi 5 minut. Základní (9 tříd) i mateřská škola jsou na dostřel, stejně jako obchody s potravinami a základním zbožím. Pokud fandíte sportu, můžete si zajít procházkou kolem rybníka na fotbal, v obci aktuálně probíhají dokončovací práce na hřišti za školou, kde vzniká hned několik sportovišť

Kromě Sokola funguje v obci aktivní sbor dobrovolných hasičů. Dále doporučíme také nově otevřenou Restauraci U Rybníka, kde můžete ochutnat mj. domácí italskou kuchyni. Rybník je již tradičně cílem rybářů ze širokého okolí, v současnosti funguje v režimu soukromé vody - koupíte povolenku a můžete nahodit.

Jestliže hledáte kvalitní bydlení pro svoji rodinu na pěkném, klidném místě s veškerou občanskou vybaveností na dosah, zvažte variantu nákupu tohoto bytu v osobním vlastnictví.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na vás na prohlídce!

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.090.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA SUDKOV