Slunný pozemek 3374 m2 s hrubou stavbou v obci Pivonín u Zábřehu - PRODÁNO

26.05.2022

Máte rádi přírodu a klid? Hledáte pozemek, který bude kousíček od města a přitom v srdci přírody? Znáte obec Pivonín? Na mapě ji pomalu nenajdete, ale přitom je tahle vesnička cca 4 km od města Zábřeh a 500 m od Penzionu Růžové Údolí. Sousedit vám bude jen pár zahradních chatek. V okolí najdete louky, pole, pastviny, lesy a vodní nádrž Nemilku

Hrubá stavba rekreačního objektu s parametry rodinného domu započala v roce 2020 a momentálně se nachází ve stádiu hrubé stavby s okny a pod střechou. V ceně jsou vnitřní rozvody vody, odpadů a elektřiny, vnitřní omítky a silikonová fasáda. Zastavěná plocha domu je 141 m2 a užitná 120 m2.

Přikládáme vám vizualizaci, která pomůžeme si dům lépe představit.

Dům stojí v horní části pozemku, kam se vejde velké parkoviště, pergola a prostorná terasa. Zbytek pozemku je svažitější, ale šikovný majitel zde může vybudovat kaskády, kde se dá pohodlně umístit bazén, ovocný sad, záhonky na pěstování zeleniny, zašívárna, okrasná zahrada, nebo grilovací point. 

Elektrické přípojky, vlastní jímka na odpady, schválený projekt na vrtanou studnu. 🙋‍♀️

PENB: A

Bc. Miroslava Pobucká

Tel: 773 601 861

Cena: 5.415.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU


MAPA PIVONÍN