SPOJILI JSME SE S NEXT REALITY A PARTNERS ŠUMPERK

21.10.2020

Dům snů roste a bylo na čase posunout to dál. Realitní kancelář NEXT Reality Dům snů byla založena 1.4.2020. Spojením s NEXT Reality vznikla kancelář, která nabízí profesionální prodej a pronájem domů, bytů a pozemků a vystupujeme rovněž jako přímý zájemce o Vaši nemovitost s dostatečným kapitálem pro rychlé a bezpečné řešení nenadálých životních situací. 

V NEXT Reality Dům snů se specializujeme zejména na kvalitní prezentaci nemovitostí za účelem dosažení maximální kupní ceny pro klienta. Využíváme pro to mj. profesionální fotografie, Homestaging, Fotostaging, 3D virtuální prohlídku, reklamu na sociálních sítích a další. To vše jako standard pro naše klienty a samozřejmostí je stále také slušné, férové jednání a maximální bezpečnost všech realitních transakcí. O finance našich klientů se stará šumperský Partners Market a umíme i spoustu dalších věcí. Snad je poznat, že nás to i baví!

Spolu s kolegy chceme pracovat především na kultivaci realitního trhu nejen na Šumpersku a obecném zlepšení vnímání práce realiťáka.