Startovací byt 1+1 po rekonstrukci, 37 m2, Sudkov

21.03.2023

Chystáte se osamostatnit a hledáte vhodné místo pro váš start? Nebo hledáte investiční nemovitost, která je připravená k pronájmu? V obou případech je možnou variantou byt 1+1 v Sudkově.

Byt je v osobním vlastnictví, nachází se v 1.NP montovaného bytového domu s celkem 6 jednotkami. Byt má dispozici 1+1 s předsíní, koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletu.

V roce 2019 proběhla na bytě rekonstrukce – měněny byly všechny rozvody, instalovány SDK podhledy se zateplením, nové omítky, podlahy, koupelna i kuchyňská linka. Není tedy nutné do bytu dále investovat. Další důležitou informací je to, že byt je na prodej kompletně vybavený. Tzn. nemusíte řešit ledničku, pračku, postel ani televizi. V tomto případě opravdu stačí sbalit čisté trenky a kartáček a můžete fungovat.

Byt je vytápěn elektrickými přímotopy a v koupelně je elektrický žebřík, o teplou vodu se stará průtokový ohřívač. Byt je orientován přímo na jižní stranu, což ale výrazně náklady na jeho provoz snižuje.

Obec Sudkov disponuje základní občanskou vybaveností, výhodou je dobré spojení do okolního Šumperka a Zábřeha. V obci funguje ZŠ, MŠ, několik obchodů, pošta, hospůdka a navštívit můžete také dětské nebo fotbalové hřiště.

Vzhledem k ceně je byt vhodný pro mladou dvojici či jednotlivce nebo se zde nabízí také nákup za účelem výhodného pronájmu. V tomto případě můžete využít službu SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, kterou naše společnost nabízí. Vyhledáme prověřeného nájemce a zajistíme, abyste s vaší investicí neměli vůbec žádné starosti. Nákup nemovitosti vám rovněž pomůžeme zafinancovat tou nejlepší možnou cestou.

Pro více informací a prohlídku volejte a domluvte si termín.

PENB: E

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 1.290.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA SUDKOV