Stavba pro výrobu a skladování, Moravská Třebová, 2850 m2

12.03.2023

Přímo v centru města Moravská Třebová v okrese Svitavy vám nabízíme velice zajímavou nemovitost, a to zděnou halu s pozemkem o celkové výměře včetně zastavěné plochy cca 2850 m2.

Samotná hala má výměru zhruba 2000 m2, je v původním stavu, historicky zde probíhaly dílčí rekonstrukce, pro užívání se předpokládá výraznější investice, případně je ve hře také demolice stavby a využití pozemku v centru města k jiným účelům. Aktuálně je stavba zkolaudována jako výroba a skladování (naposledy zde fungovala výroba oken), dle platného územního plánu existuje také možnost využití na městské bydlení. Budova je součásí městské památkové rezervace, chráněnou památkou však není. Přístup je zajištěn z obecní komunikace.

Nemovitost je také zařazena do Národní databáze brownfieldů a na její revitalizaci lze tedy čerpat aktuálně vypsané dotace.

Hala se nachází na zajímavém místě v centru města Moravská Třebová s přibližně 10 000 obyvateli. V její těsné blízkosti se nachází park Knížecí louka, samotné náměstí, které je pěší chůzí cca 10 minut a také zámek Moravská Třebová, který je označován jako renesanční perla České Republiky. Moravská Třebová nabízí kompletní občanskou vybavenost, a to včetně nemocnice, mateřských, základních a středních škol. Najdete zde také dostatek sportovišť, například halu s kluzištěm a fotbalové hřiště, a také síť obchodů a služeb. Dopravní spojení zajišťuje autobusové a vlakové nádraží.

Pokud uvažujete o větším projektu a hledáte k tomu vhodné místo, neváhejte a přijďte na osobní prohlídku, kde si předáme veškeré informace a především si nemovitost prohlédnete a zhodnotíte její potenciál. Přebudujete halu na bytové jednotky nebo využijete stávající nadstandardní metry ke skladování, případně by se vám hodily do stávajícího podnikání? Možnosti jsou skutečně široké a tato nemovitost si rozhodně zaslouží, aby ji nový majitel využil na maximum.

V rámci realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás vybere nejvhodnější variantu financování. Těšíme se na vás a na vaše projekty.

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 8.900.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


MAPA MORAVSKÁ TŘEBOVÁ