Stavba ubytovacího zařízení s výborným výnosem, Bohutín

15.05.2023

Pokud hledáte zajímavou investiční příležitost, pak by vám neměla uniknou stavba pro ubytování v obci Bohutín. Třípodlažní budova nabízí celkem 49 lůžek ve 12 dvoulůžkových, 5 čtyřlůžkových a jednom pětilůžkovém pokoji. Na každém podlaží se nachází společné vybavené kuchyňské místnosti, koupelny a toalety. Pozemek včetně zastavěné plochy činí 1079 m2 a nachází se na něm také venkovní zázemí – pergola s krbem pro společná posezení. Velký pozemek umožňuje parkování dostatečného množství vozů.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem centrálně, nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Konkrétní údaje o spotřebách energií máme k dispozici pro vážné zájemce, nicméně provozní náklady jsou velmi příznivé. Dům je aktuálně po výměně oken, je v dobrém technickém stavu bez dalších větších investic.

Dům je vhodný k celoročnímu ubytování krátkodobému, ale také dlouhodobě. Součástí prodeje jsou vlastní webové stránky nemovitosti na adrese www.ubytovnabohutin.cz.

Obec Bohutín je jednou z malých obcí rozsáhlého Šumperského okresu, ležící asi 12 km severozápadně od Šumperka a asi 9 km severovýchodně od Zábřeha. Přímo v obci základní občanská vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko, sportoviště a jiné).

Pro více informací a podklady k ekonomice provozu této stavby volejte makléři a domluvte si schůzku.

PENB: D

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 11.500.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA BOHUTÍN