Stavební pozemek 1016 m2 v krásné přírodě nedaleko Dolní Moravy, Křivá Voda

12.12.2023

Místo, kde najdete oázu klidu a soukromí. Tak by se dala charakterizovat zapomenutá vesnička, Křivá Voda, která leží v kopcích s nádhernými výhledy pouhé 4 km od Malé Moravy.

Přesně v těchto místech pro vás máme stavební pozemek o celkové výměře 1016 m2, který je mírně svažitého charakteru a jsou z něco přenádherné výhledy na rozsáhlé horské louky, kde se pasou stáda skotu. Zastavitelná plocha pozemku je 40 %. Pozemek není zasíťován – vodu a odpady je nutné řešit vlastní cestou. Na pozemku je možné postavit rodinný dům, ale také chalupu, kam budete moci jezdit v létě či zimě relaxovat.

Obec Křivá Voda je skvělým výchozím bodem pro poznávání krás Jeseníků. Najdete zde poutní místa, v blízkém okolí několik lyžařských středisek a v neposlední řadě spoustu cyklistických tras, které se v zimě mění na běžkařské stopy.

Pokud hledáte jedinečné místo v blízkosti přírody a daleko od ruchu velkoměsta, tak jste ho právě našli. Chcete-li se dozvědět více, tak pište nebo volejte. Ráda vám zodpovím veškeré vaše dotazy.


Tel: 732 419 933

Ing. Vendula Kvapilová

Cena: 1.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


MAPA KŘÍVÁ VODA