Stavební pozemek 1644 m2, Bohutín

12.05.2023

Toužíte po vlastním bydlení v rodinném domě se zahradou? Rádi vyrážíte na kole nebo jen tak do přírody? Nevadí Vám dojíždět za prací? Tak to by Vás mohlo oslovit právě toto místo.Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1644 m2 v obci Bohutín, který je vzdálený pouhých 7 km od okresního města Šumperk a 8 km od města Zábřeh. Pozemek má pravidelný tvar, který se blíží obdélníku a je územním plánem stanoven k výstavbě rodinného domu. Jeho zastavitelná plocha je 30 %. Inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku – obecní vodovod, kanalizace a plyn.

Kolem pozemku vede regionální železniční trať a při výstavbě rodinného domu bude potřeba komunikace se Správou železnic, nejedná se ale o nic nestandartního. Ráda Vám k tomu sdělím více na prohlídkách nebo po telefonu.

V obci nalezneme základní občanskou vybavenost – školu, školku, obchod, zdravotní středisko, fotbalové hřiště. Do větších měst se můžete dostat autobusem nebo vlakem. Pokud jste vášniví cyklisti, jistě oceníte Moravskou cyklostezku, která prochází přímo obcí Bohutín a která Vás provede všemi nádhernými partiemi Jeseníků až do samotné metropole Olomouc.

Pro více informací a prohlídku volejte nebo pište. Ráda se s Vámi potkám přímo na pozemku.

Ing. Vendula Kvapilová 
Tel: 732 419 933

Cena: 2.290.000 KčSITUACE POZEMKU


MAPA BOHUTÍN