Stavební pozemek, 989 m2, Stařechovice

21.06.2023

Pokud toužíte žít si v klidu a pohodě, koukněte na tento stavební pozemek v obci Stařechovice. Nabízí poklidný život na vesnici a současně dobrou dostupnost do velkých měst jako je Prostějov a Olomouc.

Pozemek o šířce cca 14 m a délce cca 70 m se nachází v rovinatém terénu v zástavbě téměř v centru obce. Původní dům byl zdemolován - na hranici pozemku po něm zůstaly zavedeny veškeré inženýrské sítě a sjezd z obecní komunikace.

A cože si na něm můžete postavit? Patrový rodinný dům nebo i menší, je však potřeba dodržet uliční čáru. Prostě něco podobného jako je zástavba okolních domů.

V obci Stařechovice najdete obchod s potravinami a mateřskou školu. Větší občanská vybavenost je v sousedním 2 km vzdáleném Kostelci na Hané, kde děti navštěvují základní školu, a to až do 9. třídy. V Prostějově jste autem za 10 minut, v Olomouci za 15 minut.

V blízkém okolí se nachází přírodní park Velký Kosíř, který je z pozemku na dohled, kousek je to i na zámek a jeho park v Čechách pod Kosířem.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a probereme detaily. V rámci našeho kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel.: 728 456 764

(2.490 Kč/m2)

Cena: 2.463.000 Kč VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA STAŘECHOVICE