Stavební pozemek s elektrickou přípojkou, 1333 m2, Brníčko

10.07.2024

Cena: 850.000 Kč


Toužíte po rodinném domečku na vesnici a stále hledáte pozemek za příznivou cenu? Tak se koukněte na tuhle nabídku!

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1333 m2, který leží na začátku obce Brníčko podél hlavní cesty. Pozemek je složen ze dvou parcel a je nepravidelného tvaru. Na pozemku je potřeba počítat s terénními úpravami. Z pozemku je krásný výhled do okolních lesů a také na zříceninu hradu Brníčko. Na pozemku můžete postavit menší, ale i větši rodiný dům a pokud byste měli zájem, můžeme poskytnout projektovou dokumentaci, která počítá s dvoupodlažním, částečně zapuštěným rodinným domkem do svahu o dispozici 4+kk. V projektu nechybí ani prostorná terasa orientovaná na jihozápad. Pokud budete chtít, můžete se tímto projektem inspirovat, ale není to nutné. Můžete si vymyslet i svůj vlastní projekt.

Výhodou je připojená elektřina, která leží na hranici pozemku. Ostatní sítě - voda a kanalizace se nachází na hranici pozemku a je potřeba je dopojit. Přes pozemek vede ochranné pásmo vodovodního řádu s ochranným pásmem 2 m.

Obec Brníčko leží přibližně 13 km od okresního města Šumperk a zhruba 9 km od města Zábřeh. V obci Brníčko nechybí ani základní občanská vybavenost v podobě základní školy do 5. třídy, školka, obchod, pošta, hospoda, dětské hřiště a další. Je zde také nově opravený kulturní dům, kde se pořádají nejrůznější akce.

Přestože je pozemek atypický, šikovný architekt vám jistě poradí, jak využít prostor ve váš prospěch. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce, popřípadě vám poskytnu infroamce, které vás k tomu budou zajímat. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také můžeme pomoci s vyřízením hypotečního úvěru přímo na míru.

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 850.000 KčSITUACE POZEMKU


MAPA BRNÍČKO