Stavební pozemek s nádhernými výhledy, Vojtíškov 3519 m2

05.03.2024

Toužíte si postavit chalupu v blízkosti hor v lokalitě s jedinečnou atmosférou vhodnou k rekreaci a odpočinku? V lokalitě překrásných luk a lesů? Tak si nenechte ujít tuhle nabídku!

Nabízíme k prodeji pozemek s velkorysou výměrou 3519 m2. Pozemek je svažitého charakteru a nabízí úchvatné výhledy na hřebeny Jeseníků. Díky orientaci pozemku na jihozápad si zde budoucí majitelé užijí dostatek slunečního svitu a v neposlední řadě jedinečné západy slunce. Pozemek je nepravidelného tvaru, přístup je z obecní komunikace. Postavit lze na pozemku dle územního plánu rodinný dům, stavbu k rekreaci, ale i stavbu občanského vybavení. Stavět je možné v pravé části pozemku. O přípojku elektřiny je zažádáno a její realizace by měla proběhnout na jaře roku 2025. Vodu a odpady je potřeba řešit vlastní cestou.

Obec Vojtíškov je částí obce Malé Moravy. Jedná se o malou vísku obklopenou nádhernou přírodou. Lokalita je vhodná jak pro aktivní, tak i pasivní dovolenou. Pouhých 10 km od Vojtíškova se nachází jedno z nejznámějších lyžařských středisek v České republice – skiareál Dolní Morava. V blízkosti se nachází také Kralický Sněžník a nouze nebude ani o cyklistické či turistické trasy.
Pokud vás takhle nabídka oslovila, zavolejte a zjistěte více informací o tomto skvělém místě! V rámci našeho realitního servisu vám zdarma zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu financování.

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 2.350.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA VOJTÍŠKOV