Stavební pozemek v blízkosti přírody o výměře 2352 m2, Tvrdkov

25.10.2023

Hledáte místo, kde postavit dům nebo třeba chalupu k rekreaci? Místo kde budete mít dostatek klidu a kousek od přírody? Tak v tom případě zbystřete!

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 2352 m2, který se nachází v malebné obci Tvrdkov, nedaleko města Rýmařov. Pozemek je mírně svažitého charakteru, leží mimo hlavní komunikaci a je složen celkem ze tří parcel, které na sebe navazují. Díky své rozloze je možné na pozemku stavět jak v jeho přední části, tak i té horní, kde jsou přenádherné výhledy do širokého okolí. Dle územního plánu je možné na pozemku postavit jak rodinný dům, tak i chalupu. Na hranici pozemku se nachází průtoková kanalizace, k níž je nutno vybudovat čistírnu odpadních vod. Vodu je třeba řešit po vlastní ose – studnou. Tohle místo je vhodné pro ty, co hledají klid, pohodu a současně rádi tráví svůj volný čas nejrůznějšími volnočasovými aktivitami, které se v okolí Tvrdkova nachází.

A co přesně v okolí Tvrdkova najdeme? Vyrazit můžete třeba na Rešovské vodopády v Nízkém Jeseníku, dále na zříceninu hradu Rabštejn nebo třeba na hrad Sovinec. Milovníky přírodního koupání pak jistě potěší rybník s vlastní travnatou pláží, který se nachází přímo v obci. Okolí Tvrdkova je vhodné také pro pěší výlety, rybaření nebo třeba cykloturistiku.Pokud vás tahle nabídka zaujala, tak se mi ozvěte a můžeme se na to spolu podívat. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.

Ing. Vendula Kvapilová 

Tel.: 732 419 933

Cena: 2.490.000 Kč


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA TVRDKOV