Stavební pozemek v nové čtvrti obce Hrabišín, 2059 m2 - REZERVACE

05.10.2022

Hledáte místo pro výstavbu svého vysněného domečku? V obci s veškerou občanskou vybaveností?

Nabízíme k prodeji slunný pozemek, který se nachází v obci Hrabišín. Obec Hrabišín leží pouhých 8 km od města Šumperk a 15 km od města Zábřeh. Samotný pozemek pak najdeme v nové čtvrti obce na konci slepé ulice a má výměru 2059 m2. Díky jeho poloze budou mít budoucí majitelé dostatek soukromí a také přímý kontakt s přírodou. Na pozemek totiž navazuje stráň se stromy a pod ní teče potůček.

Pozemkem prochází vzdušné vedení vysokého napětí a výstavba je tedy omezena ochranným pásmem. I tak zde ale zbyde dostatek prostoru pro stavbu rodinného domu. Inspirovat se můžete hned v přilehlé ulici, kde převládají domečky typu bungalov. Místo je velmi dobře dopravně dostupné s minimálními náklady na vybudování technické infrastruktury. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku.

V těsné blízkosti se nachází mateřská i základní škola, dětské hřiště, víceúčelové sportoviště, fotbalové hřiště, obchod a také autobusová zastávka. V obci dále nalezneme kulturní dům, knihovnu, poštu a zajisté nechybí ani hospůdka. V obci fungují spolky jako hasiči, fotbalisté a myslivci.

Pokud se chcete dozvědět více, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. Ráda Vám řeknu veškeré informace o pozemku, ale i o samotné obci. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 1.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA HRABIŠÍN