STODOLA SNŮ, Krasov 2479 m2 - REZERVACE

11.06.2022

Máte svůj vlastní podnikatelský záměr? Potřebujete místo pro výrobu nebo skladování? Chcete vytvořit krásnou stodolu pro různé společenské události jako například svatby?

Nabízíme Vám dva pozemky o celkové výměře 2. 479 m2 v obci Krasov. Na pozemcích se nachází budova bez čísla popisného a evidenčního. Inženýrské sítě jsou na pozemku, elektřina 10 metrů a voda 20 metrů. Krasov je klidná obec v čistém prostředí úpatí hor Jeseníků.

Pozemky jsou v územním plánu označeny jako V-plocha výroby a skladování. Je zde možné vybudovat bydlení pro správce nebo majitele provozoven výroby.

Naproti přes cestu je nově vybudované dětské a fotbalové hřiště. Stavba se nachází v chráněné krajinné oblasti s možností pěší i horské turistiky. Jste-li milovníci lyžování, můžete navštívit ski areály v nedalekém masívu Jeseníků. Jako výlet si můžete zvolit návštěvu aquaparku v nedalekém Bruntále.

Dojezdové vzdálenosti jsou 20 minut do Vrbno pod Pradědem, 20 minut do Bruntálu, 15 minut do Krnova.

Nejvýhodnější variantu financování spolu dozajista vymyslíme, ať už hypotečním úvěrem nebo jsme připraveni také na variantu financování z prodeje vaší nemovitosti.

Energetická náročnost budovy G

Na prohlídky se těší Bc. Miroslava Pobucká

Tel: 773 601 861

Cena: 1.150.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA

PRÁVĚ ZPRACOVÁVÁME...


SITUACE POZEMKU


MAPA KRASOV