Stylová chalupa s nádhernou zahradou nedaleko Dolní Moravy, Heřmanice u Králík

12.04.2023

Hledáte místo, kam budete moci zmizet na víkend z ruchu velkoměsta? Místo, kde najdete klid a pohodu? Místo, kde můžete hodit stres za hlavu a zapomenout na starosti všedního dne? Tak to jste tady správně!

Nabízíme k prodeji kouzelnou chalupu, která se nachází v malebné obci Heřmanice u Králík, pouhých 10 km od moderního horského resortu Dolní Morava. Chalupa prošla před deseti lety kompletní rekonstrukcí. V prvním nadzemním podlaží o podlahové ploše 110 m2 na nás čeká velký obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou. Samozřejmostí je i velký tyrkysový krb pro zahřátí, atmosféru a domácí pohodu. Dále zde najdeme dvě koupelny, samostatnou toaletu a sklad nářadí. Ve druhém nadzemním podlaží na nás čeká 5 ložnic s celkem čtrnácti lůžky. Čtyři pokoje jsou po třech lůžkách a v největším pokoji se nachází velká manželská postel. Okrasou celého horního patra jsou přiznané trámové stropy, které působí vzdušně a dodávají chalupě energii.

Pojďme se teď přesunout do venkovní části, konkrétně do pergoly, kam se dostaneme z jídelny. V pergole najdeme venkovní posezení a také prostor, kam se vejde i větší gril. Můžeme se sem tedy schovat před poledním sluníčkem nebo po setmění posedět s přáteli u sklenky dobrého vína a ugrilovat oblíbenou flákotu. Velkou parádou je pak vzrostlá okrasná zahrada s přírodními jezírky, kterou si v kombinaci zvuku tekoucího potůčku a zpěvu ptáků jistě zamilujete!

Skloubit zde můžeme jak odpočinek pasivní, například s knížkou v ruce, tak i ten aktivní. Vzdušnou čarou, asi 3 km, se totiž nachází ski areál Dolní Morava se svou dominantou "Stezkou v oblacích" a nově vybudovaným visutým mostem, který patří ke středoevropským raritám. Zábavu si zde najdeme jak v zimě, tak v létě. A nejen tady. V okolí se můžeme napojit na spoustu turistických stezek, přičemž jedna z nich nás zavede přímo na Kralický Sněžník.

Tohle vše a mnoho dalšího na Vás čeká pěkně pohromadě. Proto neváhejte a přijeďte se na tuto krásku podívat. Chalupu lze využít pro vlastní potřeby, ale byla by bezesporu vhodná i jako investiční příležitost na krátkodobé pronájmy v zimní i letní sezóně.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 12.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS CHALUPY 1.NP


PŮDORYS CHALUPY 2.NP


SITUACE POZEMKU


MAPA HEŘMANICE