Stylový byt 3+kk s výtahem v centru, Šumperk, 56 m2

07.06.2024

Cena: 2.790.000 Kč


Pokud vás neuspokojí obyčejná paneláková nuda, šeď a máte rádi nemovitosti, které mají svého "ducha", mrkněte se na zděný byt 3+kk přímo v centru Šumperka, který navazuje na pěší zónu.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví, najdete ji ve 3.NP zděného bytového domu, který prošel rekonstrukcí v roce 2009. Dispozice bytu je specifická, dá se říci, že jde o menší 3+kk, oficiálně 2+kk, jelikož nejmenší pokojík má cca 7 metrů. V neprůchozích pokojích i kuchyni je krásná dřevěná podlaha, okna jsou dřevěná, špaletová. Obrovskou výhodou je výtah, který najdete ve zděných bytech v centru města spíše výjimkou.

Byt je vytápěn z vlastní plynové kotelny, náklady na jeho provoz jsou mimořádně příznivé. Lze tedy uvažovat jak o vlastním bydlení, tak také o investici, a to krátkodobé i dlouhodobé.

Byt je k dispozici okamžitě, parkovat lze kromě veřejných ploch také na pozemku přímo u domu, dále je k užívání prostor na pavlači v patře a v omezeném režimu také sklepní prostory.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu financování tohoto nákupu.

PENB: E

Mgr. Veronika Chládková

777 162 300

Cena: 2.790.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK