Stylový horský apartmán 124 m2, na Dolní Moravě

11.06.2024

Cena: 8.990.000 Kč


Toužíte po investiční příležitosti ve stále se rozvíjející vyhledávané lokalitě v obci Dolní Morava? Toužíte po něčem speciálním a chcete zkusit opravdový komfort v srdci přírody? Nebo jen hledáte místo, kam budete moci utéct před každodenním shonem? Pak byste si neměli nechat ujít tuto nabídku!

Nabízíme vám moderně a vkusně zrekonstruovaný apartmán o výměře 124 m2, který se nachází v přízemí cihlového domu se samostatným vchodem a posezením. Srdcem bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyní, který vás na první dobrou okouzlí svým designem. Kombinace dřeva a černých doplňků působí nejen stylově, ale i útulně a hřejivě. Kuchyňská linka disponuje veškerými vestavěnými spotřebiči, dále na ni navazuje jídelní prostor. To vše plynule přechází do obývací části jejíž dominantnou jsou krbová kamna, která dodávají celému prostoru unikátní atmosféru.

V bytě dále najdeme celkem tři samostatné neprůchozí ložnice, které mají i své vlastní koupelny se sprchovými kouty, nechybí ani tři toalety. Dva z pokojů jsou umístěny v přízemí a třetí najdeme v horním patře, kam se dostaneme po schodech vedoucích z obývacího pokoje. Apartmán tak dopřeje soukromí a komfort až 6 osobám.

Apartmán prošel v roce 2019 rozsáhlou rekonstrukcí, a to včetně všech rozvodů. O vytápění se stará elektrokotel v kombinaci s krbovými kamny s výměníkem. Vodu ohřívá elektrický bojler. Dům je připojen k obecnímu vodovodu. Odpady jsou řešeny čističkou odpadních vod. Měsíční náklady spojené s užíváním apartmánu se pohybují okolo 4.500 Kč.

Další výhodou apartmánu je zádvěří a vstupní chodba, které jsou odděleny od obytné části a pohodlně zde můžeme uskladnit vše, co nechceme mít na očích. Je zde možnost využívat také společné prostory, které se v současnosti využívají na uskladnění lyží, kol, zahradní sekačky a dalších. Nechybí ani kus pozemku, kde můžete posedět u táboráku a užít si slunné letní dny.

Dolní Morava je velkým lákadlem díky atraktivitám, které se zde nacházejí. V léte je to především Stezka v oblacích, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park a samozřejmě i světová rarita, nejdelší visutý most SkyBridge pro pěší, který spojuje dva hřebeny hor. V zimě jsou to pak lyžářské areály Větrný vrch a Resort Dolní Morava. Nudit se zde tedy rozhodně nebudete!
Pokud se vám tento velký apartmán líbí, rozhodně zavolejte a přijeďte se podívat. Tímto vás srdečně zvu na prohlídku. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu financování tohoto nákupu.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 8.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE BYTU


PŮDORYS BYTU 1.NP


PŮDORYS BYTU 2.NP


MAPA VELKÁ MORAVA