Stylový podkrovní mezonetový byt, 3+kk, 90m², Zborovská, Šumperk - ZRUŠENO

04.02.2022

Vkusný design a povedené architektonické řešení. Jo, tenhle byt je stylovka. K tomu sklep, podíl na zahradě a skvělá lokalita z něj dělá byt, na který v Šumperku jen tak nenarazíte.

Nachází se v podkroví ve 3. NP revitalizovaného cihlového domu o 6-ti bytových jednotkách. Byt je v osobním vlastnictví a jeho podlahová plocha činí 90 m² + 4 m² balkon s výhledem na radnici, na který se pohodlně dostanete z obývacího pokoje. V patře se potom nachází ložnice. 

V roce 2021 byla dokončena poslední etapa rekonstrukce bytu (vstupní dveře, nová koupelna, mezibytová příčka, nové podlahy z vinylu a v obývacím pokoji renovovaná olejovaná dřevěná podlaha). Rozvod elektřiny je v mědi a zdravotechnika v plastu. Vytápění zajišťují sálavé přímotopy (koupelna a ložnice jsou vybaveny přímotopy ovladatelnými i přes wi-fi). Byt je veden v el. sazbě d45d. Ohřev vody je elektrickým boilerem o objemu 100l. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem a jídelní částí jsou také krbová kamna, která prostor krásně vyhřejí a stoupající teplý vzduch dokáže vytopit i ložnici v patře.

K bytu náleží podíl 1/19 na společné zahradě (1024 m2), podíl 1/6 na přístupové komunikaci (109 m²), samostatný sklep (plechové dveře s visacím zámkem + mříž s bezpečnostním zámkem) a dále přístup do dvou společných sklepů.

Měsíční náklady jsou příznivé: elektřina 2.000 Kč, studená voda, správa SVJ a fond oprav 1.200 Kč.

Lokalita je klidná s kompletní občanskou vybaveností a v centru jste pěšky za 5 min.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 🙂

Budu se těšit na prohlídce! 

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 5.290.000,-


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK