Útulný byt s lodžií, 3+1, 71 m2, Rožňavská, Olomouc

08.08.2022

Lokalita, která nabízí odpočinek s dosahem všech služeb velkoměsta. No není to ideální? Ano, je! A právě tak by se dala charakterizovat poloha bytu na ulici Rožňavská v Olomouci! Byt se nachází v 5.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu je 71 m2, včetně lodžie orientované do klidného vnitrobloku. Ranní sluníčko a šálek horké kávy si tedy budete moct vychutnat v naprostém klidu. Dispozičně je byt řešen jako 3+1 a sestává z chodby, velké kuchyně, kde se ke stolu usadí i větší rodina. Dále v bytě nalezneme obývací pokoj o podlahové ploše 21 m2, dva neprůchozí pokoje, koupelnu s vanou a samostatné WC. Díky orientaci oken na všechny světové strany nebude nouze o množství denního světla.

Byt je celkově ve velmi pěkném a udržovaném stavu. Není tedy potřeba žádných větších investic. Elektřina je v bytě převážně v mědi a zdravotechnika v plastu. Jádro je umakartové, obložené. Vytápění bytu je ústřední dálkové. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 3.850 Kč + elektřina a plyn.

Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje, kočárkárna/kolárna a sušárna. V blízkém okolí domu nalezneme několik škol a školek, což jistě ocení rodiny s dětmi. Nouze nebude ani o dětská hřiště, obchody, restaurace či lékárny. Zaběhat a zajezdit na kole si můžete podél řeky Moravy na nové cyklostezce. No a pouhé 3 km to máte do Holického lesu, kde budete moci jednou trávit svůj volný čas uprostřed zeleně nebo se sportovně realizovat. Možností a příležitostí je v Olomouci nespočet, tak neváhejte a přijďte se podívat! Navíc bude na ulici Rožňavská již brzy nová tramvajová zastávka, ze které se o to pohodlněji dostanete až do historického centra města Olomouce!

Pokud Vás nabídka zaujala, tak se mi ozvěte a domluvíme si prohlídku. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: D

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 4.790.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA OLOMOUC