Velký pozemek k výstavbě na okraji obce, 1568 m2, Kosov

18.07.2023

Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu na klidném místě uprostřed venkova, ale přitom nedaleko města? Pak by se vám mohl líbit právě tento pozemek v obci Kosov.

Stavební pozemek o rozloze 1568 m2 se nachází v mírném svahu přímo na začátku obce Kosov ze směru od Zábřeha. Nabízí pěkný výhled na jabloňový sad a na procházku do přírody to máte opravdu kousek. Na hranici pozemku je vybudovaná elektrická přípojka. Možnost napojení na obecní vodovod, který vede na protější straně komunikace. Kanalizace a plyn v obci zavedeny nejsou, odpady je tedy nutné řešit vlastní ČOV. Pozemek přímo sousedí s hlavní komunikací, přístup je tedy zajištěn.

Obec Kosov je vzdálená pouhých 6 km od města Zábřeha, ve kterém najdete veškerou občanskou vybavenost. Přímo v obci se nachází školka a hřiště, na kterém každoročně dobrovolní hasiči obce Kosov pořádají různé akce, jako například dny dětí. Směrem na Hoštejn si můžete udělat procházku k místnímu rybníku a přímo v obci Hoštejn vzdálené 3 km pak můžete vyrazit na zříceninu hradu a naleznete zde i školu pro první stupeň.

Jestliže vás nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku, tak mi zavolejte, probereme detaily a také se vypravíme přímo na místní šetření. V rámci našeho kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi finančními poradci nabízí.

Diana Bartoňová 🙋‍♀️

Tel: 605 981 576

Cena: 1.960.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA KOSOV