Velký vzdušný byt 3+1 s lodžií, 72 m2, Prievidzská Šumperk

02.05.2024

3.490.000 Kč


Hledáte moderní a pohodlné bydlení na dobré adrese v Šumperku? Tak se podívejte na tuhle nabídku a začněte novou kapitolu svého života právě tady!

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a výměře 72 m2, který se nachází na Prievidzské ulici v Šumperku. Byt najdeme v panelovém domě v 5.NP a jsou z něho překrásné výhledy do okolní přírody. V domě je výtah. Samotný byt se skládá z chodby, menší koupelny se sprchovým koutem, pokoje, praktické komory, kuchyně s kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči, ložnice a obývacího pokoje. Z obýváku se dále dostaneme na lodžii, ze které můžeme pozorovat kouzelné západy slunce. Byt je ve velmi pěkném a udržovaném stavu, bez nutných investic. Je zde také dostatek úložného prostoru v podobě komory v bytě a také spíže přímo na patře. Příslušenství bytu tvoří sklení kóje.

Vytápění a ohřev teplé vody je ústřední dálkové. Měsíční náklady spojené s užíváním bytu se pohybují okolo 6.000 Kč. Díky orientaci světových stran je v bytě dostatek denního světla. Hned za domem se nachází příroda, kam můžeme chodit na procházky a dopřát si tak denní dávku odpočinku.

Parkování je možné před domem. Ulice Prievizdská patří mezi oblíbené lokality a to zejména díky blízkosti centra města. Kousek od domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Pokud hledáte hezké bydlení na dobré adrese, tak určitě zavolejte. Nejvýhodnější variantu financování tohoto nákupu bez poplatku vám v rámci našeho realitního servisu pomůžeme zařídit.

PENB: C

Ing. Vendula Kvapilová

Tel.: 732 419 933

Cena: 3.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK