Venkovské stavení 3+kk s velkou zahradou 3717 m2, Libina - PRODÁNO

25.04.2023

Představte si vůni hrášku utrženého přímo na zahrádce, chuť domácího rajčete a čerstvě utrženého jablka a ty zářivé žloutky domácích vajíček. No musíte uznat, že tomu se nedá odolat! Pokud milujete pravý vesnický život, tak si nenechte ujít tuhle nemovitost!

Nabízíme k prodeji venkovské stavení složené z obytné části o dispozici 3+kk s obytnou plochou 106 m2 a části hospodářské o podlahové ploše 69 m2. V obytné části najdeme předsíň, kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu s vanou a špajz. V hospodářské části se nachází kotelna, ze které je vstup do sklepa a dále zde najdeme dvě místnosti, které jsou přístupné i z venkovní části. Pokud byste potřebovali více prostoru, dalo by se vybudovat i podkroví.

Vytápění je v domě řešeno kotlem na tuhá paliva a o ohřev vody se stará bojler. V obývacím pokoji se nachází také krb, který aktuálně není v provozu. Elektřina a rozvody vody jsou v koupelně a v kuchyni v mědi a plastu. Okna jsou ve všech místnostech plastová. Střešní trámy jsou zachovalé, krytina je eternitová. Nad hospodářskými budovami je starší původní krytina a je zde třeba počítat s menšími úpravami. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Plyn se nachází na hranici pozemku. K zalévání zahrady se využívá studna.

Velkou devízou je samotná zahrada, na které se nachází vzrostlé ovocné stromy a nechybí ani ořešák, který v těch největších vedrech vrhá blahodárný stín. Místa je zde ale spousta. Můžete zde chovat zvířata nebo pěstovat domácí zeleninu a ovoce. Můžete si zde ale i postavit další dům, to už je jen na Vás. Jedná se o velmi klidné místo s dostatkem soukromí.V obci Libina naleznete bohatou občanskou vybavenost. Školu, školku, poštu, obchod, knihovnu, hřiště, lékárnu i doktora. Nejbližším většími městy jsou Uničov a Šumperk, které jsou vzdáleny 20 minut jízdy autem.

Pokud jste vesnický typ, toužíte po velkém domě s velkou zahradou a rádi relaxujete prací na zahradě, tak se určitě přijeďte podívat. V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️
Tel: 732 419 933

Cena: 2.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA LIBINA