Venkovské stavení s velkorysým pozemkem 15.730 m2 a nekonečnými možnostmi využití, Benkov

11.09.2023

Máte velké podnikatelské plány a stále nemůžete najít to pravé místo pro jejich realizaci? Místo, kde budete moci provozovat rodinnou farmu, pěstovat ovoce, zeleninu a chovat zvěř? Místo, kde si otevřete venkovský penzion, kde lidé zažijí venkovský životní styl a přírodu? A nebo třeba místo vhodné pro konání svateb či místo vhodné pro agroturistiku? Pro všechno tohle a mnoho dalšího je tohle místo jako stvořené! Objekt se nachází v malebné obci Benkov, část obce Dlouhomilov v okrese Šumperk. Jedná se o malou vísku obklopenou nádhernou přírodou, kde najdete klid a pohodu.

Hlavní budovou na pozemku je rodinný dům obdélníkového tvaru, který je částečně podsklepen. Celková podlahová plochu domu je 130 m2. V domě najdeme 4 prostorné pokoje, předsíň, kuchyni, koupelnu s vanou a sprchou, špajz, samostatnou toaletu a technickou místnost. Do domu se vchází přes verandu a malebné zápraží, ze kterého jsou nádherné výhledy do blízkého okolí. Z venkovní částí domu se dá dostat do podkroví, které by šlo přebudovat na další pokoje. Vytápění je v domě řešeno kotlem na tuhá paliva a ohřev vody se stará bojler. Dům má vlastní vrtanou studnu a čističku odpadních vod. Na střeše najdeme eternitovou šablonu, střešní trámy jsou zachovalé.Na pozemku najdeme dále hospodářskou budovu, která je skvělým bonusem a otevírá mnoho různých příležitostí pro využití tohoto venkovského stavení. Nyní v ní najdeme chlév, seník, venkovní kuchyň a skladovací prostory. Vy si ji však můžete přetvořit přesně podle vašich představ a potřeb k obrazu svému, tak aby to zapadlo do vašeho konceptu. Hospodářskou budovou to ale ještě nekončí! Na pozemku totiž najdeme také úžasnou stodolu, které opět otevírá nespočet možností pro její využití. Je ideální jak pro uskladnění zemědělských strojů a nástrojů, tak pro pořádání venkovských událostí.

Třešničkou na dortu jsou rozsáhlé pozemky o celkově výměře 15.730 m2, díky kterým budete mít pocit nekonečného prostoru a také soukromí. Rozsáhlý je i samotný dvorek domu, kde najdete posezení, garáž a za domem pak vzrostlé ovocné stromy – meruňky, jablka, švestky.

Okresní město Šumperk, též přezdívané jako brána Jeseníků, je od obce Benkov vzdáleno pouhých 15 km, stejně tak jako město Zábřeh na Moravě. Na poštu, do obchodu nebo na točené pivo si můžete zajet do vedlejší obce Dlouhomilov, která je od Benkova vzdálena pouhé 3 km.

Pokud vám tahle výjimečná nemovitost zapadá do vašich představ, určitě se přijďte podívat! V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také můžeme pomoci s vyřízením hypotečního úvěru přímo na míru.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 5.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA BENKOV