Vícegenerační rodinný dům, Rapotín, Na Soutoku, 1449 m2 - REZERVACE

10.07.2022

Pokud hledáte nemovitost, která má univerzální využití, dostatek obytných metrů, pěkný pozemek, navíc v parádní lokalitě, čtěte dál.

Máme pro vás variantu v podobě rodinného domu se třemi byty a prostorem k podnikání, který se aktuálně využívá jako kosmetický salon.

V 1.NP se nachází byt o dispozici 2+kk a výměře cca 70 m2 s komorou, krásnou rustikání kuchyní a otevřeným obytným prostorem s krbovými kamny. Koupelna prošla stejně jako celý byt rekonstrukcí, není tedy třeba dále investovat, ledaže by se vám něco designově úplně nezamlouvalo. Ve 2.NP najdeme byt 3+kk, který ma zhruba 59 m2. Stejně jako spodní byt je to vkusná stylovka ve velmi dobrém stavu, jádro je ale starší a opět zde existuje možnost dotápět krbovými kamny, dnes celkem výhoda. Dominantu bytu v 1. patře tvoří ale něco jiného. Je to 18 m2 velká terasa s pěkným výhledem, kde lze v pohodě trávit letní večery bez nutnosti přesouvat se na zahradu, která mimochodem ale taky není vůbec k zahození. Posledním bytem je 1+kk, který vznikl z půdního prostoru a měří cca 39 m2. 

Součástí prodeje je také stavba občanského vybavení, která přímo navazuje na rodinný dům, má vlastní vchod z ulice a aktuálně je uzpůsobena k provozování kosmetického salonu, včetně patřičného sociáního zázemí. Tento prostor má zhruba 40 m2 a lze jej přebudovat na další byt, pokud by novému majiteli nevyhovovala komerce.

Dům je v celkově dobrém technickém stavu, na velkém pozemku se nachází 2 přístřešky na auto a vlastní studna. Dům je napojen i na obecní vodovod a kanalizaci, v celém domě jsou měněny rozvody elektřiny a vody. Vytápění zajišťují elektrické infra systémy Heatflow a plynový kotel, všechny byty jsou energeticky samostatné. Teplou vodu ohřívají 2 elektrické bojlery a kombinovaný plynový kotel. V 1. a 2. NP doplňují elektřinu a plyn také krbová kamna.

Velká rodina, investor, kombinace bydlení a podnikání, prostor k další výstavbě... variant je bezpočet. Pokud vás nemovitost zaujala, není lepší nápad, než ji navštívit a zhodnotit osobně. Zavolejte, domluvte si prohlídku a na nic nečekejte. Těšíme se na vás a tuto nemovitost určitě můžeme doporučit!

Financování nákupu této atraktivní nemovitosti vám rádi pomůžeme zařídit.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 6.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU

PRÁVĚ ZPRACOVÁVÁME...


SITUACE POZEMKU


MAPA RAPOTÍN