Vzdušný cihlový byt 3+1 v blízkosti centra, 90m2, Šumperk - ZRUŠENO

29.04.2022

Bydlení jen pár kroků od hlavní třídy přináší spoustu výhod. Jednak budete mít vše po ruce - kultura, služby, MHD, obchody, restaurace a navíc si do práce můžete dojít pěšky. Žádné noční spoje, ani taxíky po večírcích netřeba. No není to super?

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 nacházející se ve 2.NP cihlového domu o 5 bytových jednotkách na ulici Šmeralova v Šumperku.Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj o velkorysé výměře 23 m2. V bytě dále nalezneme velkou chodbu s úložným prostorem, dva pokoje, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, vanou a samostatné WC. Celková výměra bytu činí 90 m2. K bytu náleží půda a také velký sklep.

Ohřev vody a vytápění bytu zajišťuje kondenzační plynový kotel. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 5.300 Kč. V domě je fungující SVJ. Další velkou výhodu je zahrada s pergolou, kde můžete v létě posedět se svými přáteli.Pokud hledáte nemovitost v tomto duchu, tak se mi ozvěte a domluvíme si prohlídku. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 4.490.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK